Domowy ogródek

Ubezpieczenie domku letniskowego

by on Lut.10, 2017, under Działka, Ogród, Poradnik

ubezpieczenie domku letniskowegoJesteś szczęśliwym posiadaczem domku na działce ale po zakończonym sezonie działkowym zamartwiasz się o jego bezpieczeństwo? Powinieneś pomyśleć o ubezpieczeniu domku letniskowego, przecież  przebywasz w nim na dłużej jedynie raz na jakiś czas podczas gdy przebywasz w swoim  mieszkaniu  może przydarzyć się jakiś dziwny wypadek. Ubezpieczenie domku letniskowego pozwoli Ci spać spokojnie nie martwiąc się pozostawionym dobytkiem na działce czy też ogrodzie.

Co możemy ubezpieczyć w domku letniskowym

Najczęstszym  ubezpieczeniem wybieranym przez klientów to ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem. Jednak można ubezpieczyć dużo więcej niż nam sę wydaje.

  •  ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem,
  • rozboju
  • przepięcia
  • wandalizmu

Od skutków tych zdarzeń ubezpiecz również ruchomości które zostawiamy na działce podczas naszej nieobecności

  • umeblowanie
  • sprzęty.  To one są najbardziej narażone na te szkody.

Istnieje także opcja wykupienia ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie OC zawsze jest przydatne, możesz się natomiast zastanawiać, czy warto ubezpieczać domek letniskowy? Jeśli Twoja altanka czy też dom  stoi blisko granicy działki oraz  innych posesji, może się zdarzyć że komuś wyrządzisz szkodę na przykład gdy bawiące się dzieci wybiją sąsiadowi szybę czy też na Twojej działce ktoś nogę bo zostawiłeś grabie na ziemi. Dlatego już dziś wyszukaj najtańsze ubezpieczenia ubezpieczenie domku letniskowego  w Etapia Ubezpieczenia

:,

Szukasz czegoś?

Użyj formulaża do wyszukiwania na stronie:

Nadal nic nie znalazłeś? Zostaw komentarz skontaktujemy się z Tobą.

System reklamy Test